Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
Percept-Fun s.r.o. Menu

Nové výrobky na našich stránkách

21. 5. 2014

Přejeme krásné ráno do nového týdne.

Na novém webu, který je už několik dní v provozu je několik nových výrobků, které jste dosud na našich stránkách neměli možnost vidět. Tyto výrobky bych vám ráda postupně představila.

Jedním z nových výrobků je taktilně-haptická deka – https://www.percept-fun.com/…icka-deka-1/, https://www.percept-fun.com/…la-motyli-2/.. Jedná se o nové produkty, který vyrábíme tzv. “na míru”pro potřeby klienta. Struktura povrchu deky je vyrobena z různých materiálů, které jsou přizpůsobeny potřebě cílené stimulace dle postižení klienta. Vzhledem k tomu s vámi provedení výrobku rádi zkonzultujeme.

Zátěžová deka https://www.percept-fun.com/…zova-deka-1/ – Tento výrobek jsme nabízeli klientům v rámci řešení Snoezelen prostředí. Patří mezi fixační pomůcky, je důležitou součástí péče o klienty s poruchami chování, hyperkinetickou poruchou, autismem, spastickou a hypotonickou formou DMO a kombinovanými vadami. Pro klienta je ukotvením, bezpečím, jistotou umožňující vnímání tělesného schématu. Pomůcka je vyráběna ve třech velikostech, individuální rozměry můžeme vyrobit na zakázku.

EMA – Taktilně haptická květina https://www.percept-fun.com/…a-kvetina-1/ je navržena pro kojence a batolata. Střed květiny tvoří hnízdo právě pro nejmenší, okvětní listy květiny mají rozdílnou, avšak různorodou strukturu materiálu s cílem stimulovat taktilně haptické vnímání dítěte.

Těším se na komunikaci s vámi při realizaci vašich zakázek.

Bc. Hana Jarkovská, manažer výroby