Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
Percept-Fun s.r.o. Menu

Hadi a válce

Polohovací válce jsou praktickou pomůckou při aplikaci Bazální stimulace, důležitou roli hraje správná volba průměru i délka zvolené pomůcky. 

  • Válečky Válečky

    Polohovací válečky se používají k podkládání hlavy, trupu, rukou a nohou. Jsou nezbytnou pomůckou při rehabilitačním cvičení a polohování.

  • Hadi Hadi

    Polohovací kompenzační pomůcky, slouží k praktikování Bazální stimulace. Nabízí široké možnosti využití pro správné polohování imobilního pacienta na lůžku, pro prevenci muskuloskeletárních deformit, prevenci oběhových problémů (krevních a lymfatických), prevenci dekubitů, ale také pro běžné použití doma i na cestách.

  • Spirály a jiné Spirály a jiné

    Spirála usnadňuje polohování miminka při kojení v prvních dnech po porodu a působí jako prevence bolesti zad matky. V pozdějším vývojovém období lze pomocí spirály, housenky, rohlíku nebo Kalimera polohovat dítě vleže na zádech, na boku v tzv. stabilizované poloze, ale i v dalších polohách. 

Vybrané produkty

Had polohovací Doporučujeme!

Rozměr: 180x60 / 350x60 / 230x60 / 180x40 / 350x40 / 230x40 Materiál: sanopur (SAN) / textil (TEX) / sanopur s obalem (SANa) / textil s obalem (TEXa)